nasze produkcje
Zapraszamy do świata niezwykłych produkcji
W naszym stowarzyszeniu każdy dzień przynosi nowe wyzwania i niespodzianki.
To miejsce, gdzie kreatywność kwitnie w atmosferze nieustającej inspiracji.
Wszystkie nasze projekty rodzą się w wyniku spontanicznych burz mózgów, gdzie pomysły są swobodnie wymieniane i rozwijane.
Rozwijamy się, tworzymy, wymyślamy, kreujemy, realizujemy, odkrywamy, inspirujemy. To dla nas codzienność, w której każdy z nas ma szansę wkładać swoje pomysły i pasje w życie.
Nasza główna siedziba mieści się w malowniczym i niezwykle urokliwym miasteczku Resko, położonym na Pomorzu Zachodnim. Zaledwie 4000 mieszkańców, ale pełne historii, charakteru i niezwykłej atmosfery. Resko to miejsce, które inspiruje nas każdego dnia. Jego piękno i urok stały się motywacją do stworzenia niezapomnianych animowanych filmów, które oddają magię tego miejsca z ogromną duszą.
Nasze teledyski, zainspirowane scenerią i atmosferą Reska, są nie tylko wyrazem naszej miłości do tego magicznego miasteczka, ale również sposobem na dzielenie się jego pięknem z całym światem.
nasze teledyski
resko niezapomniane
resko w każdym śnie
łobeskie lovestory
w sercu kropka
Portale Internetowe
Tworzymy funkcjonalne i estetyczne portale internetowe, które są wizytówką naszych klientów w sieci. Nasze strony internetowe to nie tylko miejsca informacyjne, ale prawdziwe interaktywne podróże przez historię, kulturę i walory turystyczne takich miejsc jak Resko i powiat łobeski. W sposób ekscentryczny i intrygujący prezentujemy niezwykłość tych regionów, zapraszając odwiedzających do odkrywania ich niezwykłych tajemnic.
kroniki zachodniopomorskie
Pchełton Winylon, historyczny ekscentryk, bajarz, legendziarz i wielbiciel steampunka prezentuje kroniki pomorza zachodniego.
gmnina Dobra
Resko
Radowo Małe
Łobez
dołącz do nas
Wszystkie treści, projekty graficzne oraz materiały wyświetlane na tej stronie internetowej są chronione prawem autorskim i są własnością Stowarzyszenia Kraina Poplątanych Dróg.
Każde nieuprawnione wykorzystanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie treści bez wcześniejszej pisemnej zgody Krainy Poplątanych Dróg jest surowo zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 KPD - Kraina Poplątanych Dróg.